Oddajemy głos Siostrze Miriam...

Poznałam Karmel przez św. Tereskę od Dzieciątka Jezus i słyszałam w sercu, że to jest miejsce, gdzie mam odpowiedzieć na pragnienie Jezusa. Dojrzewałam jeszcze do wstąpienia przez okres studiów. Był to owocny czas w doświadczenie życiowe, ale przekonałam się że nikt i nic nie nasyci mojego pragnienia.

 

Wstąpiłam do postulatu 11.06.2010 r. a teraz po siedmiu latach formacji dobrze widzę, że otrzymałam wielki dar. Jezus okazał mi łaskę otwierając mi ucho na Słowo Boże, które oświeca moje życie. Poznając prawdę o sobie w świetle Jego Miłości doświadczam jeszcze głębiej, że tylko On jest źródłem wody żywej.

 

Jezus wołał donośnym głosem: ,,Jeśli ktoś jest spragniony, a wierzy we Mnie - niech przyjdzie do Mnie i pije! Strumienie wody żywej popłyną z jego wnętrza. A powiedział to o Duchu, którego mieli otrzymać wierzący w Niego" (J 7, 37-39).

 

Otwierając się na Jego miłość odpowiadam na usłyszane pragnienie i trwam na modlitwie za Was wszystkich. Wzywam Ducha Świętego, aby wspierał Was  swym świadectwem, że jesteśmy dziećmi Bożymi. On przychodzi łagodnie ze swoimi darami pragnąc przekonywać nas o miłości Ojca.

 

W tym szczególnym dla mnie czasie również proszę o modlitwę , abym przez całe życie pijąc wodę żywą czciła Ojca w Duchu i Prawdzie, a po ziemskiej wędrówce przemieniona, weszła na wieczyste Gody Baranka.

 

s. Miriam od Ducha Świętego


powrót

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...