Maryja nie przestaje być Matką - siódmy dzień nowenny

Błagajmy Orędowniczkę naszą o wspieranie wolnej  woli  dla pilnego  kierowania wszystkich władz   ku   niebu,   o   obronę   od   nieprzyjaciół naszej duszy. Żadne ich pociski nie mogą być straszne tym, którym za przewodniczkę do Chrystusa służy Jego Matka.


Jak wszechmocnym jest wstawiennictwo Najświętszej Panny!


Uroczystość Opieki  Matki  Bożej stawiła wszystkich pod obronę Tej, którą Pan Bóg wybrał za swą Matkę i Matkę naszą,  i której pośrednictwo przed Bogiem jest wszechstronne.


Od Ciebie wiele zależy -  uprosić możesz u Matki Najświętszej, Tej łaskawej Pani naszej,wszystko.


Wielkim   środkiem do zdobycia nieba jest opieka Najświętszej Matki Pana Jezusa.

 

Miesiąc Maryi!  Ileż to łask za pośrednictwem Tej naszej Pani, Tej Pośredniczki doznanych. Nikogo nie zawiodła modlitwa i ucieczka do Królowej nieba i ziemi.

 

W dawnych czasach ucieczka do Najświętszej   Bogarodzicy   Dziewicy  Maryi  podźwignęła Kościół św. -  dlaczego by i dzisiaj nie miało by się otrzymać   pomocy   z  nieba, jeżeli  wytrwale  będziemy się uciekać do Maryi.


Tylko   cudowna   opieka   Jasnej   Góry,   tyle razy doświadczana i dokonywana przez pośrednictwo   Matki   Najświętszej,  może  budzić nadzieję tej opieki i w dzisiejszych czasach.

 

Dlaczego czujesz się bardzo opuszczona? Najświętsza   Maryja   Panna   nie   przestaje   być zawsze waszą Matką.


Trzeba zaufać i położyć całkowitą nadzieję w dłonie i w serce matczyne Wszechmocy błagającej - Najświętszej Maryi Panny.


Wzywajmy ratunku u Bogarodzicy Dziewicy  wezwaniem:   Maryjo,   nadziejo   nasza,   bądź nam miłościwa. A wzywajmy szczerym sercem! Ratunku nie odmówi i nas ze snu obudzi, do poznania prawdy doprowadzi i sprowadzi potoki łask   Bożych, gdyż  Bóg  sercem  skruszonym i upokorzonym nie gardzi.


powrót

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...